Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČESKO-SLOVENSKÝ ZPĚVÁK ROKU 2011


3.místoJOSEF VÁGNER 12% hlasů

2.místoMIRO ŠMAJDA 34% hlasů 

1.místoTOMÁŠ KLUS 41%  hlasů 

Celkové pořadí : 

4. Majk Spirit 4%

5. Raego 3%

6. ben Cristovao 2%

7. David Deyl 2%

8. Martin Harich 1% 

9. Rytmus 0%

10. Michael Foret 0% 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Morpheusczech gangsta rap

(Mrphs, 14. 10. 2017 16:48)

SLEDUJ RAPPERA MORPHEUS.
YTB CHANNEL:MORPHEUS TOP
WEB:mrphs.cz
BRZY K MÁNÍ ALBUM FABIANO A OBLEČENÍ MORPHEUS
MORPHEUSCZECH
MORPHEUS RAPPER TOP
NEJNOVĚJŠÍ SKLADBA ZDE:
MORPHEUS - OTÁZKA ČASU (OFFICIAL VIDEO)
#gangstarapper #morpheusczech #nnz #mrphs #morpheus

Myslel jsem, že zpěvák musí umět zpívat...

(Mirek, 16. 4. 2013 15:59)

Vždycky jsem si myslel, že aby mohl být někdo zpěvákem, musí splňovat minimálně dva základní předpoklady. Hudební sluch (nejen sluch) a umět zpívat(nejen mluvit) Rapování není zpěv ani náhodou přesto, že jej spousta lidí i médií za zpěv vydává a protěžuje. Ti, kteří neumí ale chtějí se prosadit to zkoušejí rapováním. viz. Rytmus. Miro Šajda a Ben Christovao sice nejsou hluší, ale bohužel nemají hudební sluch, což je základní nedostatek, žijí z toho že se líbí holkám a především ve věku 12-15let, kterým jejich falešný zpěv absolutně nevadí.

....

(Moni, 27. 2. 2012 17:56)

Milí zlatí, celkem logicky...nikomu žádné hlasy neubyly!!! Jen jaksi čím více hlasů má Klus, tím menší mají křivku ti za ním, protože ta křivka u Kluse nemůže růst až donekonečna až ze stránky pryč či za roh, aby byl vidět jaký je rozdíl mezi křivkami ta, co už nemůže růst více se téměř nemění a ta co by růst mohla se musí zmenšit...takže to má vliv jen na velikost té křivky, ale ne na opravdu započítané hlasy....Prosím používejte mozek, on v té hlavě není jen proto, aby nezněla dutě :)

Re: ....

(Mišel, 27. 2. 2012 18:39)

Zlatá si :P ale to je právě to, co jsem tady psala,.. takže mimochodem oči taky nejsou jen od toho aby se v nich ztráceli kluci :PP .. předtím měl Miro téměř stejně hlasů jako Tomáš.. a všichni měli hlasy tak jako teď, akorát Šmajda to měl delší :) .. no nic, jak sem řekla.. nejsou poražení.. jsou jen vítězové a těch je 10 :)

Re: Re: ....

(Moni, 27. 2. 2012 19:14)

Že by se v očích něco ztrácelo? Já mám oči na koukání a ne na ztrácení :P Ale bohužel tvůj příspěvek s vysvětlením, proč jsou ty křivky tak, jak jsou jsem nikde neviděla(já totiž neprojíždím všechny příspěvky, co tu jsou, většinou mám lepší věci na práci než řešit, kde má kdo kolik hlasů), jen jsem přečetla pár hysteckých příspěvků, že je to tu ovlivněné....Tak proto jsem vysvětlila jak to většinou s grafy chodí...a ještě níž jsem psala, že ty křivky se mohou zdát stejné i proto, že i pro ostatní zpěváky hlasují jejich fanoušci....Jinak já hlasovala pro Kluse jednoduše pro to, že jeho jediného opravdu poslouchám, netvrdím, že by ostatní byli špatní, jen je prostě neznám nebo neposlouchám :)

Re: Re: Re: ....

(Mišel, 28. 2. 2012 11:50)

Tak to seš šikovná :)

Re: Re: Re: Re: ....

(Moni, 28. 2. 2012 19:08)

:D

Re: Re: Re: ....

(..., 13. 3. 2012 11:41)

o to je právě to...neznáš ostatní a proto hlasuješ pro Kluse...kdybys znala i ostatní,musela bys uznat,že Klus zpívá pěkně,ale takový povídavý písničky...kdežto Šmajda má rozsah,o kterým se Klusovi a těm ostatním může jen zdát...takže to není o tom,kdo je nejlepší zpěvák,že?...Ale tak co,Klus je sympaťák a některé jeho písničky mám ráda,takže mu gratuluji!Ale top zpěvákem pro mě je a bude Šmajda!!!

můj žebříček

(Sabina, 9. 3. 2012 19:09)

kde je Josef Vojtek ?Ten taky hezky zpívá..

Ovlivněné hlasování

(Mišel, 26. 2. 2012 14:38)

Co se stalo s tím Šmajdou ? Proč má najednou o tolik míň hlasů, když byl už téměř před Klusem ?!

Re: Ovlivněné hlasování

(Míša, 26. 2. 2012 15:55)

Stačilo dát echo na nějakou Klusovu stránku nebo na FB :) Ať si to třeba Klus vyhraje, pro mě je lepší Miro :)

Re: Re: Ovlivněné hlasování

(šárka, 26. 2. 2012 22:03)

Však by jste si to taky mohli dát na Mirovi stránky, kdyby je ovšem nezrušil a nevykašlal se na nás, dřív bych se rozhodovala mezi ním a Tomášem, ale po tom co údajně skončil se zpěvem a ani se neobtěžoval nám nic vysvětlit mám jasno a hlasuji pro Tomáše:D je to skvělí zpěvák a má krásný texty...

Re: Re: Re: Ovlivněné hlasování

(Mišel, 27. 2. 2012 15:44)

Však si hlasuj pro koho chceš, to nám něják bok nevyrve :) Mě tvoje úsudky nezajímají, mě zajímá to, proč se Mirovi posunul graf, když předtím byli s Tomášem oba skoro na konci a nic se ani jednomu neposunovalo.. :) Ale jinak v pohodě, je to fanouškovská anketa takže není třeba to dávat na oficiální stránky.. Na to, že tohle táhnou jenom fanoušci je to skvělý výsledek, takže Klusovi je dobrej.., ale nevím koho to bude zajímat :D

Re: Re: Re: Re: Ovlivněné hlasování

(Terka, 1. 3. 2012 19:38)

Nechápu, proč se tady hádáte, někdo má rád Šmajdu, jiný Kluse, ale kariéru žádného z nich výsledek neovlivní. U mě vyhrává Klus, jeho texty pokládám za vyjímečné, u těch mladších asi zase boduje více Šmajda.

Re: Re: Re: Ovlivněné hlasování

(Míša, 29. 2. 2012 17:30)

Já jsem fanynka v dobrém i zlém ; :)) Když mě někdo zaujme tak jako Miro, je to navždy...Klus je sice momentálně větší hvězda, ale nikdy mě ničím nezaujal...zpěvem, písničkama, vzhledem, prostě ničím, ale nic proti němu nemám :)

Re: Re: Ovlivněné hlasování

(Romča, 4. 3. 2012 17:45)

Proč se tu hádáte, Klusovi je to určitě úplně jedno jak se umístil a ani o tom neví a Šmajda ani o sobě nedává vědět, co s ním je. Tak klídek.

Re: Ovlivněné hlasování

(Simona, 26. 2. 2012 23:57)

Jak to,že mu ubyly hlasy???To je sprostý!Byli na tom s Klusem tak stejně a najednou Klus má stejně a Miro o tolik míň!Pěknej podraz!Kluse mám ráda,ale tohle se mi nelíbí!!!

Re: Re: Ovlivněné hlasování

(T., 27. 2. 2012 0:24)

Ony mu neubyly, jen v porovnání s Klusem jich má míň....ten graf zobrazuje vzájemný vztah bodů, ne počet....

Re: Re: Re: Ovlivněné hlasování

(Simona, 27. 2. 2012 13:17)

A jsi si tím jistý?To by musely ty hlasy ubývat i ostatním a to se mi nezdá,že by se stalo!Takovej Vágner je na tom určitě stejně!

Re: Re: Re: Re: Ovlivněné hlasování

(Moni, 27. 2. 2012 18:04)

Nezapomínej, že pro Vágnera taky hlasují jeho fanoušci, proto se jeho křivka může zdát stejná....pokud to nechápeš, vyzkoušej si to například ve wordu....